П’ятниця 26 квітня 2019 р. 16:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду розглянули на засіданні комісії

Під головуванням голови Деснянської районної у м. Чернігові ради Володимира Грецького відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяв участь начальник відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Олександр Ткаченко.

На засіданні комісії було підбито підсумки роботи комісії за 2016 рік.

Комісія розглянула низку питань, серед яких стан погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України.

Олександр Ткаченко повідомив, що за заборгованість до Пенсійного фонду станом на 01.01.2017 складає 37 566,2 тис. грн, з яких борг зі сплати страхових внесків 6 066,4 тис. грн, з відшкодування пільгових та наукових пенсій – 31 499,8 тис. грн. Також наголосив, про найбільші боржники зі сплати страхових внесків, а це: ТОВ “Чернігівський завод будівельних матеріалів” – 435,9 тис. грн, ВАТ “Чернігівське головне підприємство “Облагротехсервіс” – 88,9 тис. грн та ДП НАК “Надра України “Чернігівнафтогазгеологія” – 78,5 тис. грн.

Акцентував, що несплата страхових внесків тягне за собою незарахування періодів роботи найманих працівників до страхового стажу, що в свою чергу, впливає на розмір пенсії.