П’ятниця 26 квітня 2019 р. 16:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

В Новозаводській районній у м. Чернігові раді 25 січня 2017 року Громадська організація «Сяйво Сіверщини» провела навчальний семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства України про працю» за участі представників Департаменту соціального захисту населення в Чернігівській області, управління Держпраці в Чернігівській області, Чернігівського обласного центру зайнятості.

Від Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на заході були присутні начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Оксана Льодова та її заступник Юлія Нітченко.

У своєму виступі Оксана Миколаївна зазначила, що збільшення мінімальної заробітної плати має позитивний вплив на формування бюджету Фонду, оскільки відповідно зростає і сума єдиного соціального внеску. Крім того, щомісячна сплата мінімального страхового внеску забезпечує наявність повного страхового стажу. А також, акцентувала увагу на проведенні спеціалістами щомісячного аналізу з подальшим інформуванням контролюючих органів щодо наявності роботодавців міста, які ухиляються від нарахування заробітної плати не нижче встановленого законодавством мінімального розміру.

Юлія Нітченко розповіла учасникам семінару про порядок формування та подання форм звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. та детально, на прикладах, пояснили правильність заповнення окремих таблиць звіту.

Підвівши підсумки роботи семінару, учасниками вирішено і надалі координувати спільні дії з метою реалізації соціальної політики та поліпшення добробуту населення.