Неділя 18 лютого 2018 р. 12:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Протягом 7 місяців 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 52 підприємств, установи та організації,  з яких на 96 %  встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За недотримання законодавства 76 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 –  до дисциплінарної, 24 – до матеріальної, із посад звільнено дві особи.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 24,7 млн грн та забезпечено  усунення, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках,    на 15,5 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам  до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 1,3 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових  витрат та недостач ресурсів в сумі  14,2  млн гривень.