Неділя 18 лютого 2018 р. 12:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Протягом січня-червня 2016 року до Держфініспекції в Чернігівській області надійшло 68 звернень громадян

До Держфініспекції в Чернігівській області протягом І півріччя 2016 року надійшло 68 звернень громадян, з них: 61 – заява, клопотання та 7 – скарг.

За результатами розгляду звернень по 15 зверненнях надано роз’яснення, 5 звернень направлені за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», 41 – вирішено позитивно, 3 – звернення, визнано таким, що не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян», 4 звернення перебувають у стадії розгляду.

Найбільша кількість звернень стосувалось питань праці і заробітної плати - 47, з яких 42  - звернення щодо видачі довідки про заробітну плату для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям.

Керівництвом Держфінінспекції в Чернігівській області здійснюється особистий прийом громадян згідно з графіком особистого прийому.

За  звітний період до керівництва Держфінінспекції на особистому прийомі звернулося 3 громадянина. У всіх випадках надано обґрунтовану відповідь.

В Держфінінінспекції в Чернігівській області забезпечено функціонування «телефону довіри», який висвітлено в мережі Інтернет.

Протягом першого півріччя 2016 року за «телефоном довіри» отримано 3 повідомлення,  з яких 1 стосувалось порушень при нарахуванні індексації, 1 – перевірки цін на ліки та  1 – порушень щодо надання довідки.