Вівторок 20 лютого 2018 р. 15:41 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Фінінспектори Чернігівщини за I півріччя 2016 року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 19,5 млн гривень

Протягом I півріччя 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 48 підприємств, установ та організацій, з яких на 94 %  встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За недотримання законодавства 69 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної, 21 – до матеріальної, із посад звільнено дві особи.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 19,5 млн грн та забезпечено  усунення, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках,    на 14,7 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 1,2 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 13,4  млн гривень.