Вівторок 20 лютого 2018 р. 15:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Держфінінспекція в Чернігівській області вживає всі можливі заходи для захисту державних інтересів. Зокрема, й шляхом проведення претензійно-позовної роботи.

Так, реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави стосовно стягнення коштів, одержаних підконтрольними установами за незаконними угодами, без встановлених законом підстав та з порушенням чинного законодавства, і, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів, протягом І півріччя 2016 року пред’явлено 3 позови до суду на суму майже 259 тис гривень.

Крім того, ініційовано 14 позовів перед органами прокуратури  та об’єктами контролю на суму майже 3 млн гривень.