Вівторок 20 лютого 2018 р. 15:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Держфінінспекція інформує

За порушення фінансової дисципліни фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області вжито заходів

 Протягом січня – травня 2016 року за допущені порушення до адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 104 посадові особи, звільнено із займаних посад 2 особи.

У 16 випадках до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізій виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Керівники місцевих органів влади та самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами контрольних заходів прийняли 25 управлінських рішень.

До правоохоронних органів передано 15 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами розгляду переданих матеріалів правоохоронними органами розпочато дев'ять досудових розслідувань.

Ініційовано 11 позовів перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління, щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.