Неділя 18 лютого 2018 р. 12:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Передплата журналу «Фінансовий контроль»

Державна фінансова інспекція в Чернігівській області повідомляє, що з 7 квітня 2016 року розпочалась передплата журналу «Фінансовий контроль» на друге півріччя 2016 року у відділеннях «Укрпошти», яка триватиме до 31 травня 2016 року. Вартість редакційної передплати для працівників ДФІ України становить - 28 грн, а для інших передплатників - 56 грн (ціна вказана без вартості доставки), видається  журнал 1 раз на місяць.

Звертаємо Вашу увагу на те, що журнал «Фінансовий контроль» є відомчим виданням Державної фінансової інспекції України. На його шпальтах надаються фахові роз'яснення практично з усіх напрямів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та установ. Матеріали, що публікуються в журналі, сприяють розвиткові професійних знань та практичних навичок працівників бухгалтерських та фінансових служб, допомагають правильному веденню бухгалтерського обліку та фінансової звітності, а також прийняттю законних та ефективних управлінських рішень, що в результаті дозволяє забезпечити ефективну діяльність об'єктів господарювання. Ці матеріали зорієнтовані на профілактику і недопущення порушень фінансової дисципліни підприємствами, установами та організаціями.

Сподіваємося на плідну співпрацю!