Неділя 18 лютого 2018 р. 12:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Держфінінспекцією в Чернігівській області протягом І кварталу 2016 року попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму 69,8 мільйонів гривень

Держфінінспекцією в Чернігівській області протягом І кварталу 2016 року за результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів), попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму 69,8 мільйонів гривень.

Зокрема, за наданими рекомендаціями Інспекції вдалося запобігти порушенням за 25 процедурами закупівель на загальну суму 69,8 млн гривень (що майже в 1,5 рази або на 23 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року), в т.ч. через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів на суму 59,6 млн грн та розірвання 9 договорів, укладених з порушеннями процедури закупівлі, на суму 10,2 млн гривень.