Неділя 18 лютого 2018 р. 12:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Держфінінспекцією в Чернігівській області протягом січня-лютого поточного року за результатами аналізу державних закупівель(без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів), попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму 57 мільйонів гривень.

Зокрема, за наданими рекомендаціями Інспекції вдалося запобігти порушенням за 19 процедурами закупівель на загальну суму 57,0 млн грн (що в 1,8 разів або на 25,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року), в т.ч. через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів на суму 49,8 млн грн та розірвання договорів, що укладені з порушеннями процедури закупівлі на суму 7,2 млн гривень.