Неділя 18 лютого 2018 р. 12:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Протягом двох місяців 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 19 підприємств, установ та організацій, з яких на 18 встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 5,7 млн грн та забезпечено  усунення  на 8,1 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам  до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 0,4 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових  витрат та недостач ресурсів в сумі  7,7  млн гривень.