Неділя 18 лютого 2018 р. 12:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області  під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України (далі – Підприємство)  виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів понад 414 тис. гривень.

Так, в періоді який підлягав ревізії Підприємством без відповідного дозволу Національної академії аграрних наук України, було списано з обліку та реалізовано 58 одиниць великої рогатої худоби балансовою вартістю понад 263 тис. гривень.

Також, Підприємством зайво сплачено майже 89 тис. грн підрядній організації, яка  надавала послуги з благоустрою, внаслідок завищення останньою вартості таких  послуг.

Окрім того, дослідним господарством внаслідок неврахування індексу інфляції недоотримано коштів від здачі в оренду нерухомого майна на суму понад 62 тис. гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії направлено до прокуратури Чернігівської області та проінформовано Головне управління Державної фіскальної служби України в Чернігівській області.