Вівторок 20 лютого 2018 р. 15:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Держфінінспекція інформує

Держфінінспекцією в Чернігівській області протягом січня-липня  2016 року за результатами аналізу державних закупівель попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму 75,7 мільйонів гривень

Держфінінспекцією в Чернігівській області протягом січня-липня  2016 року за результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю та шляхом запиту документів), попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму 75,7 мільйонів гривень.

Зокрема, за наданими рекомендаціями Інспекції вдалося запобігти порушенням за 32 процедурами закупівель на загальну суму 75,7 млн гривень, в т. ч. через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів на суму майже 63,0 млн грн та розірвання 10 договорів, укладених з порушеннями процедури закупівлі, на суму 12,7 млн гривень.