Четвер 21 червня 2018 р. 02:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року №70 (зі змінами) реєстраціяпідприємств, установ та організацій, в тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю, здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2018 року (за адресою: 14017, м.Чернігів, вул. Вячеслава Радченка, 14).

Звіт    про   зайнятість   і    працевлаштування    інвалідів   за   2017 рік (форма № 10-ПІ /річна поштова/) подається тільки в паперовому вигляді, не пізніше 1 березня 2018 року.

Неподання (несвоєчасне подання) звітностітягне за собою адміністративну відповідальністьпосадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю.

Особи з інвалідністю – це незадіяний економічний потенціал. Створюйте робочі місця і перетворюйте їх на платників податків.

За інформацією можна звернутися:

14017, м.Чернігів, вул.В.Радченка,14

Тел.факс (0462) 67-28-51