Понеділок 25 вересня 2017 р. 18:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

До уваги керівників та головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій міста Чернігова, Чернігівського та Ріпкинського районів!

У зв’язку з реорганізацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляємо, що з 1 серпня 2017 року прийом заяв-розрахунків на фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам буде здійснювати Чернігівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 5.

Заяви-розрахунки необхідно адресувати: Начальнику Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Мурашко Т.А.

Чернігівське відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального