Понеділок 25 вересня 2017 р. 18:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що матеріальне забезпечення по листках непрацездатності перераховується своєчасно – на четвертий робочий день після подання заяви.

З метою недопущення затримки виплати допомог Вашим найманим працівникам, просимо подати заяви-розрахунки на фінансування.

При поданні заяви просимо врахувати, що звернувшись за фінансуванням до 23червня (включно), кошти від Фонду надійдуть до кінця місяця.

Щиро вдячні за співпрацю

Фінансовий відділ Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності