Понеділок 21 серпня 2017 р. 03:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Більше 17 млн грн перераховано працівникам Чернігова по листках непрацездатності

Основна мета діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності полягає в своєчасному наданні матеріального забезпечення та соціальних послуг працюючим. А це – виплата допомог по тимчасовій втраті працездатності, по догляду за хворими, по вагітності та пологах, на поховання, а також відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

На отримання виплат з Фонду має право кожна працююча особа, в тому числі і фізична особа-підприємець, яка сплачує єдиний соціальний внесок.

За І квартал 2017 року витратна частина тимчасового розпису Чернігівської міської виконавчої дирекції склала 18 млн грн, які спрямовані на соціальний захист людей праці та членів їх родин.

Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності витрачено 12,4 млн грн, в тому числі по догляду за хворою дитиною – 1,7 млн грн.

В цілому, за кошти Фонду працюючим міста Чернігова через хворобу оплачено 12 тисяч лікарняних.

На матеріальне забезпечення майбутнім мамам за період відпустки по вагітності та пологах, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 після пологів, виплачено понад 5 млн грн.

Варто зазначити, що порівняно з минулим роком, загальна сума наданого у звітному періоді фінансування вагітним жінкам збільшилась на 1,3 млн грн за рахунок збільшення її середньоденного розміру, який склав 121,84 грн за 1 календарний день.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на поховання застрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 44 тис. грн.

Завдяки коштам Фонду, у січні – березні поточного року, зміцнили своє здоров’я 48 осіб, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях міста Чернігова.

Застраховані особи лікувалися на провідних курортах України: Трускавець, Моршин, Миргород, Хмільник, в санаторіях Київської, Закарпатської та інших областей.

Варто наголосити, що нинішнього року кількість путівок, за рахунок коштів Фонду, замовлених лікувально-профілактичними закладами міста Чернігова збільшено майже вдвічі.

Чернігівська міська дирекція і надалі працюватиме стабільно й ефективно на благо людей, які потребують нашої допомоги та прикладатиме максимум зусиль для своєчасного забезпечення застрахованих осіб державними соціальними гарантіями.

Директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності