Неділя 23 липня 2017 р. 21:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Розмір допомоги на поховання збільшено

З 1 березня 2017 року розмір допомоги на поховання  за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності збільшено та встановлено на рівні  4100 грн (раніше  -  2200 грн).

Допомога надається у разі смерті працюючого або фізичної особи-підприємця, а також членів сім'ї, які перебували на його утриманні, крім поховання пенсіонерів,  безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві (Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування").

Документи, які є підставою для надання допомоги:

- заява особи, яка здійснила поховання;

- свідоцтво про смерть;

- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть (для уникнення подвійної виплати);

- довідка з місця проживання про перебування померлого члена сім'ї на утриманні застрахованої особи (у разі смерті члена сім'ї).

Звертаємо увагу, що допомога виплачується тільки за основним місцем роботи померлого.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності