Понеділок 26 червня 2017 р. 06:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що з 1 квітня  розпочато прийняття звітності за Iквартал 2017 року за формою Ф4-ФСС з ТВП.

Звіт складається наростаючим підсумком з початку року. Варто зазначити, що у разі відсутності у страхувальника зобов'язання перед Фондом на 01.01.2017 та оборотів у першому кварталі, звіт не подається.

Звертаємо увагу, що звітність до Фонду може подаватися також в електронній формі. Для цього необхідно попередньо заключити відповідний договір з міською дирекцією.

При виявленні помилки у зданому звіті страхувальник має право до кінця встановленого терміну повторно його сформувати та подати. Чинним вважається останній звіт.

Нагадуємо, що термін подання звітності закінчується  20 квітня.

* звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП завантажити

Чернігівська міська виконавча