Субота 21 жовтня 2017 р. 00:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Чернігівська міська виконавча  дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує про можливість оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку (6-18 років) протягом весняних канікул з 26.03.2017 по 09.04.2017 у санаторії-профілакторії "Перемога" м. Миколаїв, який є власністю Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У санаторії-профілакторії «Перемога» діти мають можливість оздоровитися в унікальному місці серед сосен, біля водного простору Дніпро-Бузького лиману, а також весело та організовано провести дозвілля. Під час відпочинку діти отримають знання із спортивного орієнтування, розкриють свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам, навчаться як правильно збирати і розбирати намет, а також на них чекають цікаві та захоплюючі квести, спортивні ігри (волейбол, футбол), екскурсія в національний заповідник «Ольвія».

Оздоровлення: для дітей розроблені за спеціальною програмою відповідні заходи, а саме: оздоровлення в соляній кімнаті штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми та для лікування всіх видів алергії і її профілактики, аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура, прогулянки в сосновому бору на березі Дніпро-Бузького лиману.

Умови проживання: двомісні кімнати з усіма зручностями, п`ятиразове калорійне харчування (за необхідності – дієтичне). Для безпечного оздоровлення та відпочинку територія санаторію-профілакторію огороджена, охороняється цілодобово.

В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зали  та зал лікувальної фізкультури.

Термін оздоровчої зміни:5-9 днів, вартість одного дня 330,00 грн.

У разі виявлення бажання оздоровитися просимо до кінця дня 20.03.2017 на електронну адресу дирекції: fss.misto@cg.ukrtel.net надати пропозиції.

За більш детальною інформацією звертатися до Чернігівської міської виконавчої  дирекції: м. Чернігів, вул. Музична, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.

Додаток: 19 фото в електронному вигляді.

Чернігівська міська виконавча   дирекція обласного
відділення Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності