Вівторок 30 травня 2017 р. 10:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що станом на 7березня 2017 року проведено фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах і на поховання по заявах-розрахунках наданих до 1 березня 2017 року (включно).

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду звертається з проханням:

- з метою своєчасної виплати матеріального забезпечення підприємствам, установам, організаціям та фізичним особам-підприємцям надати платіжні доручення до банківських установ для зарахування коштів на карткові рахунки застрахованих осіб;

- бюджетним установам повідомляти дирекцію про дату їх зарахування  органами Державної казначейської служби.

Чернігівська міська виконавча дирекція
обласного відділення Фонду соціального