Субота 21 жовтня 2017 р. 08:00 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Оплата лікарняних здійснюється вчасно

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що з початку 2017 року на виплату матеріального забезпечення працюючим громадянам міста Чернігова перераховано понад 3,8 мільйони гривень.

Більше 2,6 мільйонів гривень спрямовано на оплату листків непрацездатності у зв’язку із хворобою та 1,2 мільйони на виплати по вагітності та пологах.

Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці отримують фінансування від Фонду в повному обсязі та на протязі 3-5 днів від подання заяв-розрахунків, попри передбачені законодавством 10 днів.

Так, станом на 27 січня 2017 року проведено фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах і на поховання по заявах-розрахунках наданих до 23 січня 2017 року (включно).

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності