Субота 25 листопада 2017 р. 02:00 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Звертайтеся до Фонду і ми допоможемо Вам!

Одним із напрямків діяльності Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду  соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  є забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, відновлення порушених прав і законних інтересів громадян.

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до вимог Конституції України та Закону України «Про звернення громадян». Завданням дирекції є своєчасне реагування на проблемні питання, які порушуються, та виявлення причин, що їх породжують.

Впродовж  2016 року розглянуто 1521 звернення громадян, в т.ч. усних – 1413 (92,9%), письмових – 3 (0,2%), на особистому прийомі прийнято 105 (6,9%) громадян. У порівнянні з відповідним періодом минулого року їх кількість практично не змінилась.  Але спостерігається тенденція до зменшення особистих звернень, в той же час, відбулося зростання активності громадян щодо вирішення своїх проблем за допомогою усного спілкування.

Особистий прийом громадян проводиться щоденно. Усі звернення розглядаються і вирішуються у встановлені законодавством терміни.

Основним питанням, яке турбувало заявників на протязі минулого року, було надання матеріального забезпечення, а саме: нарахування та виплати допомог по тимчасовій непрацездатності – 683 (44,9%), допомог по вагітності та пологах – 378 (24,8%), на поховання – 41 (2,7%). Решта стосувалася питань роботи оздоровниць та виділення путівок на відновлювальне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів – 47 (3,1%), з інших питань – 372 (24,5%).

Для зменшення звернень громадян та попередження їх повторних випадків спеціалістами дирекції серед страхувальників та застрахованих осіб постійно проводиться роз’яснювальна робота. Протягом року організовано 20 семінарів – навчань. З метою забезпечення безперервності одержання виплат за рахунок коштів Фонду проводились робочі зустрічі з представниками підприємств, установ та організацій та головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування.

Налагоджено співпрацю із засобами масової інформації для висвітлення актуальних питань у сфері загальнообов’язкого державного соціального страхування. За рік у ЗМІ та низці інших Інтернет - видань по Україні (більше 20 видань) опубліковано 208 матеріалів, що на 37 більше ніж у 2015 році.

За допомогою веб-сайту Чернігівської міської ради фахівці міської дирекції оперативно та професійно інформували громадськість про головні аспекти діяльності Фонду, стан фінансування матеріального забезпечення, висвітлювали нововведення у законодавстві, розміщували необхідні довідкові матеріали, консультації, корисні посилання, новини та інше.

Міська дирекція і надалі буде вживати дієві організаційно-практичні заходи щодо своєчасного та якісного розгляду звернень.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності