Четвер 17 серпня 2017 р. 22:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Чернігівською міською виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності протягом 2016 року здійснювалось надання гарантованих державою соціальних виплат.

Так, на виплату матеріального забезпечення працюючим громадянам міста Чернігова перераховано понад 56 мільйонівгривень, що на 3 мільйони більше порівняно з минулим роком.

Більше 39 мільйонів гривень спрямовано на оплату листків непрацездатності у зв’язку із хворобою та понад 17 мільйонів на виплати по вагітності та пологах.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за допомогою на поховання. На ці виплати було спрямовано  196 тисяч гривень.

Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці отримували фінансування від Фонду в повному обсязі та на протязі 3-5 днів від подання заяв-розрахунків, попри передбачені законодавством 10 днів.

Міська виконавча дирекція відділення Фонду і надалі прикладатиме максимум зусиль для фінансування матеріального забезпечення працюючим чернігівцям.

Чернігівська міська виконавча дирекція
обласного відділення Фонду соціального