Понеділок 29 травня 2017 р. 05:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Шановніcтрахувальники!

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вітає   з Новим 2017 роком та  Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток.Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя і Божої благодаті. Нехай новий рік буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі.Хай збудуться всі заповітні мрії,життя наповниться корисними справами, а кожен день дарує радість та надію на краще майбутнє!

Директор Чернігівської міської
виконавчої  дирекції обласного відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати
працездатності