Середа 26 липня 2017 р. 05:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Центр зайнятості

Фінансова підтримка роботодавців для створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб

Пропозиції приймаються з метою виявлення та подальшої підтримки різних ініціатив з організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на основі співфінансування з боку ПРООН – до 67% на створення одного робочого місця (зарплата, обладнання).

Пропозиції можуть подавати місцеві органи влади та самоврядування, підприємства, організації та установи всіх форм власності та господарювання, у т.ч. прибуткові, громадські організації, а також ті, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів; фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності.

Детальні умови участі та форма подання пропозиції містяться у додатках.

Електронні форми для подання пропозиції можна завантажити на сайті Програми Розвитку ООН в Україні:  www.ua.undp.org.

Контактна особа: Олександра Целіщева (тел.: 050 664 0616).

Будь ласка, пропозиції надсилайте на електронну адресу oleksandra.tselishcheva@undp.orgдо 17:00  9 квітня 2015 року.