П’ятниця 26 квітня 2019 р. 17:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Центр зайнятості

Для шукачів роботи в ЧерніговіствореноКарту вакансій

Відтепер заявлені роботодавцями до Чернігівського міського центру зайнятості вакансії відображаються на карті міста. Така ідея з’явилась завдяки самим шукачам роботи, адже багатьох з них цікавлять вакансії в конкретних районах міста, а дехто бажає працювати «поближче до дому».

Реалізувати Карту вакансій допоміг безкоштовний онлайн-сервіс Google – «Мої карти». Вакансії відображаються за адресою місця роботи і доступні для перегляду всім користувачам мережі Інтернет за посиланням: http://u.to/S1k_FA Також посилання на Карту вакансій можна знайти в мережі «Фейсбук» на сторінці «Вакансії м. Чернігів та області» (@vakancii.chernihiv).

Інформація про роботу оновлюється щодня і містить: назву посади і роботодавця, його контактні дані, розмір заробітної плати, заявлені вимоги до кандидата та інші коментарі від подавача вакансії.

 

Новий сервіс простий у використанні: знайти вакансію можна шляхом переміщення курсору вулицями міста або шляхом введення ключового слова у рядку пошуку.


Записатись на відвідування до центру зайнятості

http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

 

Пошук вакансій Державної служби зайнятості

https://www.dcz.gov.ua


 

none Фото  (439.12 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.