Четвер 20 вересня 2018 р. 19:53 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Центр зайнятості

Чернігівський міський центр зайнятості пропонує нову послугу

З метою наближення послуг до роботодавця та спрощення комунікації в процесі укомплектування вакансій та підбору персоналу в Чернігівському міському центрі зайнятості створено відділ рекрутингу. Основною метою нового напряму є цільовий пошук претендентів на вакантні робочі місця на замовлення роботодавця. Серед інструментів рекрутерів – інформація про шукачів роботи, зареєстрованих в службі зайнятості та вільний доступ до бази резюме одного з провідних сайтів пошуку роботи.

Формат роботи рекрутерів з вакансіями дещо відрізнятиметься від усталеного механізму розміщення в центрі зайнятості інформації про потребу в кадрах і буде безпосередньо спрямований на пошук потенційних кандидатів. Також рекрутери інформуватимуть роботодавців про тенденції на ринку праці з метою вибору найбільш ефективної стратегії підбору персоналу.

З питань роботи відділу пропонуємо звертатись за телефоном: 0462 678836 або безпосередньо до Чернігівського міського центру зайнятості.

Запрошуємо роботодавців міста

до участі в семінарах з питань реалізації трудового законодавства

Зважаючи на актуальність проблем нелегальної зайнятості, приховування трудових правовідносин, в тому числі шляхом укладення договорів цивільно-правового характеру, інших проблем реалізації трудового законодавства, Чернігівським міським центром зайнятості запроваджуються регулярні семінари із зазначених питань для роботодавців міста.

З метою надання фахових та компетентних роз’яснень, висвітлення найбільш типових порушень законодавства про працю, шляхів їх усунення та запобігання, до проведення семінарів залучатимуться представники Управління Держпраці в Чернігівській області.

Семінари з роботодавцями відбуватимуться в приміщенні Чернігівського міського центру зайнятості кожний другий четвер місяця, о 15-00.

З питань участі у семінарі пропонуємо звертатись до відділу взаємодії з роботодавцями Чернігівського міського центру зайнятості за тел.: (0462) 678834.

Розпочав свою роботу «Електронний кабінет роботодавця»

Для зручності роботодавців державною службою зайнятості запроваджено новий сервіс – «Електронний кабінет роботодавця». Сервіс працює безкоштовно та зорієнтований насамперед на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, роботодавцям пропонується звернутись до центру зайнятості для реєстрації особистих логіну та паролю.

В «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглядати:

- стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу;

-  договори про організацію громадських робіт, про працевлаштування після професійного навчання.

- актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості.

Крім того, в «Електронному кабінеті роботодавця» реалізовано можливість подання в режимі онлайн звітів за формою № 3-ПН «Інформацію про попит на робочу силу (вакансії)».

Також передбачена можливість переглядати раніше подані роботодавцем до центру зайнятості звіти, в тому числі за формами № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці», № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців».

Сервіс «Електронний кабінет роботодавця» розміщений на веб-сайті державної служби зайнятості за адресою dcz.gov.ua.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись до Чернігівського міського центру зайнятості за адресою: вул. Попудренка, 14, м. Чернігів, або за телефоном: 0462 678840.