15 серпня 2017 р.

Сьогодні – останній день прийому заяв на конкурсний відбір учителів у школи міста

Сьогодні, 15 серпня, ще триває прийом заяв на конкурсний відбір на заміщення вакантних посад у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Конкурсний відбір проводитиметься з 18 по 22 серпня

За інформацією управління освіти міської ради у школах міста на наступний навчальний рік наявні 47 вакансій, зокрема:          початкові класи – 12, українська мова та література – 3, географія – 2, математика – 1, вихователь групи продовженого дня – 3,           образотворче мистецтво – 1, музика – 2, трудове навчання – 1, англійська мова – 8, педагог-організатор – 1, фізичне виховання – 1,         інформатика – 6, фізика – 1, німецька мова – 3, французька мова – 1, польська мова – 1.

Станом на 12 серпня на поки що вільні учительські місця подано 151 заяву. Більше всього бажаючих зайняти посади учителя початкових класів та вихователя групи продовженого дня - 37 та 23 заяви відповідно. Найбільша конкуренція склалася на учителя математики - подано 17 заяв, педагога-організатора – 10 заяв, учителя української мова та літератури – 17 заяв, учителя англійської мови – 17 заяв. Втім, учителів німецької, французької та польської мови у школах міста сьогодні не вистачає.

Претенденти на посади: «учитель початкових класів», «учитель інформатики», «учитель математики», «учитель географії», «вихователь групи продовженого дня», «учитель української мови», «учитель фізики», «учитель англійської мови», «учитель німецької мови» 18 серпня проходитимуть письмове випробування (диктант/контрольна робота).

21-22 серпня претенденти, які успішно пройдуть письмове випробування, а також претенденти на посади: «учитель образотворчого мистецтва», «учитель музики», «учитель фізичного виховання», «учитель трудового навчання», «педагог-організатор» будуть запрошені на співбесіду з директорами закладів, де є вакантні посади.

До процедури конкурсного відбору залучені методисти методичного центру управління освіти міської ради та кращі учителі-методисти шкіл міста.

Нагадуємо, конкурсний відбір на заміщення вакантних посад у загальноосвітніх навчальних закладах у Чернігові проводиться другий рік. За результатами конкурсного відбору минулого року в загальноосвітні навчальні заклади міста були призначені 47 педагогів. Загалом участь у конкурсі взяли 118 осіб.

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"