Четвер 21 червня 2018 р. 02:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Привітання від Чернігівського міського голови до Дня будівельника:

 

Шановні працівники будівельної галузі! 

 


Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника. 

З древніх часів відомий вислів: "будівництво - це локомотив економіки". Якщо в місті розвивається будівництво – у нього є майбутнє, адже працюють всі галузі економіки, поповнюється місцевий бюджет, створюються робочі місця та умови для комфортного життя людей. 

На будівельників покладена дуже відповідальна місія. Вони формують сучасний вигляд нашого міста та споруд, що нас оточують, а також, дають імпульс для розвитку всіх виробничих та невиробничих сфер міста. Чернігів пишається спорудами зодчих минулого, які створили неповторну ауру нашого міста та зробили його відомим на весь світ. Це високий стандарт, до якого мають прагнути сучасні покоління будівельників. І я би дуже хотів, щоб у місті розвивалися проектні організації та будівельні кампанії, які зможуть продемонструвати більш сучасні та креативні підходи, високу якість та стандарти в своїй роботі. Саме в інноваціях та професійному рості я бачу майбутнє будівельної галузі в Чернігові. 

У день професійного свята бажаю всім миру, здоров'я, родинного щастя, благополуччя та успішних проектів на благо процвітання нашого міста й всієї країни. Зі святом Вас!


З повагою

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

  

11 серпня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.