Четвер 21 червня 2018 р. 02:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Владислав Атрошенко: Цього року ремонти шкіл і дитсадків фінансує бюджет, а не батьківський кошт

Поточні ремонти в навчальних закладах Чернігова, оплата яких раніше лягала на плечі батьків, цього року профінансовані з міського бюджету. На них місто виділило більше 6 млн грн.

Окрім того, в цьому році в Чернігові намагаються припинити ситуацію, коли в навчальних закладах локальні поточні ремонти робилися там, де вони не вирішували ситуації. Наприклад, дах або труби «латалися» з року в рік і все одно протікали. Щоб такого залишилося якнайменше, цього літа в школах і днз Чернігова робиться безпрецедентна кількість капітальних ремонтних робіт – ремонтів покрівель, санвузлів, труб, приміщень, вікон тощо – на десятки мільйонів гривень.

-        Я вас прошу, щоб ми закріпили практику, що ні в школах, ні в дитсадках, ні поза ними батьків не спонукають до здавання коштів на ремонти. Ми не пишемо ніяких записок, типу «нам потрібно відремонтувати клас, думайте самі». Цього ми не пишемо, не говоримо, ніяким чином не беремо гроші з батьків – вони в поточних ремонтах не задіяні ніяк, - вкотре нагадав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вчора директорам міських закладів освіти на зустрічі з ними, яка відбулася в міській раді. - Для вас тут є незручності, які полягають у тому, що треба вчасно звернутися за цими коштами, обґрунтувати свою заявку і т. д. Але в цьому немає абсолютно нічого поганого, треба просто налаштуватися на процедуру, зрозуміти, що вона триває якийсь певний час і враховувати це.

Розумійте, що коли кошти збиралися з батьків, то про кожного директора, хто це робив, батьки казали, що він злодій і крадій. Можете не сумніватися: якщо є готівка, то 100% люди будуть думати, що ви її там трохи собі присвоюєте. Тому все: ми вирішили, що більше цим не займаємося. 

Але треба звернутися за якийсь час, протягом якого механізм закупівлі спрацює. І тоді не буде ніяких проблем, - додав він.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

10 серпня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.