19 липня 2017 р.

У Чернігові на Красному мосту встановлюють економні світильники

У Чернігові Красний міст у вечірній час будуть підсвічувати нові економні світлодіодні прожектори. Вони встановлюються замість галогенових ламп, потужність яких становила 70 Вт. При цьому вартість комплектуючих одного світильника складала 790 грн, а окремі деталі досить часто виходили з ладу і їх доводилося міняти.

Після встановлення нових світильників яскравість та світловіддача освітлення залишиться на попередньому рівні, однак потужність нових прожекторів – всього 20 Вт, що дозволить значно зменшити використання електроенергії. Вартість одного світлодіодного прожектору складає близько 180 грн. Комплектуючих у нових приладів освітлення менше, а ресурс роботи більший.

Працівники комунального шляхо-будівельного підприємства загалом встановлять 30 нових світильників, які будуть розміщені у нижній частині огорожі мосту. Роботи мають завершити вже сьогодні.

Згодом на ліхтарях на Красному мосту буде замінено оракал. Саме він надає специфічного червоного відтінку освітленню мосту.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства міської ради