18 липня 2017 р.

По проспекту Миру ведуться відновлювальні роботи

У Чернігові на дорозі по проспекту Миру вже демонтована пошкоджена основа дорожнього покриття, проведені підготовчі роботи по облаштуванню колодязів з бетонуванням дна та армуванням стін, прокладений траншей під труби зливової каналізації.

На черзі – монтаж труб, бетонування колодязів та решіток, зворотна засипка комунікацій та продовження будівництва підпірної стінки. Відповідні роботи будуть завершені до кінця тижня. Після цього почнеться укладання основи дорожнього покриття та асфальтобетону.

Як повідомлялося раніше, під час значних опадів 13 липня зливова каналізація по просп. Миру на ділянці дороги від вул. Мартина Небаби до вул. Олени Білевич не витримала тиску дощового потоку. Внаслідок вимивання ґрунту на цій ділянці дороги відбулося просідання асфальтобетонного покриття.

На час відновлення дорожнього покриття буде перекритий рух автотранспорту по проспекту Миру на ділянці від вул. Мартина Небаби до перехрестя вул. Козацької та вул. Героїв Чорнобиля.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства міської ради