13 липня 2017 р.

Відсьогодні перекритий рух автотранспорту на ділянці пр. Миру

У Чернігові відсьогодні перекритий рух автотранспорту на проспекті Миру від перехрестя з вулицею Героїв Чорнобиля до перехрестя з вулицею Мартина Небаби.

Перекриття пов'язане з причинами технічного характеру. На цій ділянці дороги зараз працюють спеціалісти відповідних міських служб.

Про термін перекриття буде повідомлено додатково.

За інформацією управління транспорту та зв'язку міської ради на час перекриття тролейбусні маршрути № 3 та № 4 відміняються. Замість тролейбусу на маршруті № 4 курсуватиме автобус № 4-а.  Тролейбус № 9 їздитиме за скороченим маршрутом (до зупинки "ТЦ "Мегацентр"). Весь інший автотранспорт може об'їжджати перекриту ділянку, повертаючи на вул. Мартина Небаби, Козацьку та Героїв Чорнобиля.

Крім того, управління транспорту рекомендує мешканцям міста, заходячи в громадський транспорт, уточнювати схему руху у водія або кондуктора.