13 липня 2017 р.

У Чернігові проект Бюджету участі для внутрішньо переміщених осіб реалізований

З січня по червень 2017 року у Чернігові відбувалась реалізація проекту Бюджету участі «Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб «Наша сила в єдності» на базі Чернігівського національного технологічного університету (ННІ права і соціальних технологій). Керівник цього проекту – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ Ірина Карпова.

За шість місяців в рамках проекту проведені:

- лекції про історію Чернігова, його культурно-духовну спадщину;

- творчі зустрічі та виставки творчих виробів майстрів хенд-мейду;

- майстер-класи для дорослих та дітей (робилися вироби з батіку, ляльки-мотанки, пасхальні яйця, декоративно-прикладні творчі вироби, вироби у техніці орігамі, квілінг, “псевдогобелен”, “псевдокераміка” та ін.);

- психологічний тренінг “Казкова подорож”;

- екскурсійні програми “Подорожуємо Черніговом та Чернігівщиною” (ознайомлення із культурно-історичними, природними пам’ятками Чернігова, Козельця, Данівки, Батурина, Седнєва, Сосниці, Мени, Тростянця, Качанівки);

- соціологічне дослідження на тему: відношення чернігівців до ВПО та їх проблем, результати якого були оприлюднені на науково-практичному круглому столі з проблем внутрішньо переміщених осіб;

- відвідування концертів, вистав, культурних програм, що проводились у Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, Чернігівському обласному молодіжному театрі.

Всі культурні заходи, майстер-класи, бесіди для дітей ВПО проводилися студентами факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації ЧНТУ. Результати їх проведення оприлюднювалися у засобах масової інформації та на сторінках соціальних мереж.

Попередня публікація на цю тему:

У Чернігові стартує втілення ще одного проекту-переможця Громадського бюджету

Прес-служба Чернігівської міської ради за повідомленням автора проекту