Четвер 19 квітня 2018 р. 16:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Чернігівський міський голова провів особистий прийом громадян

Вчора, 12 липня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів особистий прийом громадян.

За інформацією начальника відділу звернень громадян міської ради Олени Редчиць, на прийом до міського голови записалися мешканці міста з приводу дев’яти індивідуальних та колективних звернень.

Колективне звернення стосувалося проведення ремонту системи водопроводу на території приватного сектору (пров. Костромський) та прийняття його на баланс комунального підприємства. Мешканці міста висловили прохання щодо створення спеціальної комісії для того, щоб вивчити це питання на місці.

В результаті тривалого обговорення міський голова запропонував створити ОСН (орган самоорганізації населення). Потім звернутися до управління житлово-комунального господарства міської ради з заявкою на участь у міській «Програмі розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки» та спільним коштом бюджету і мешканців реалізувати вже погоджений проект ремонту системи водопроводу.

Під час особистого прийому розглянута скарга на бездіяльність приватного ЖЕКу «Чернігівагропромбуд». Проблема мешканців по вул. Шевченка, 15 полягає в тому, що в цьому будинку після встановлення загально-будинкового лічильника тепло до деяких квартир не доходить. Керівництво приватного ЖЕКу не бажає вирішувати дану проблему.

Владислав Атрошенко пояснив, що даний будинок знаходиться не на балансі міського комунального підприємства. Він рекомендував відмовитись від послуг приватного ЖЕКу і перейти на обслуговування КП «Деснянське». Для цього потрібно зібрати мешканців та затвердити рішення зборів відповідним протоколом.

Крім того, на прийомі були порушені питання щодо будівництва спортивного майданчика на території школи № 6, благоустрою прибудинкової території та встановлення дитячого майданчика по вул. Одинцова, 9-а, перегляду правил утримання домашніх тварин. Також обговорені пропозиції щодо розвитку культури міста.

Всі громадяни, які звернулися з проблемними питаннями, отримали відповіді та рекомендації від міського голови і посадових осіб міської ради.

 

 Прес-служба Чернігівської міської ради


 

13 липня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.