31 травня 2017 р.

1 червня - цікава розважальна програма для всіх дітей Чернігова

У Чернігові 1 червня о 10:30 у сквері ім. М.М. Попудренка відбудуться святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради спільно з КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» та за підтримки РК «Базис» буде проведено акцію «Чернігів – територія радості!». В програмі святковий концерт дитячих танцювальних та пісенних колективів Чернігова, весела ігротека з призами та подарунками, конкурс малюнка на асфальті, розважальна програма від РК «Базис». Наприкінці заходу гостей чекає солодкий подарунок.

Міжнародний День захисту дітей щорічно святкують у більшості країн світу, не дивлячись на те, що 1-е червня не є офіційним вихідним днем, у парках та скверах багатьох міст в цей день організовуються святкові заходи для дітей.

У нашому місті також традиційно пройдуть ігротеки, концерти, конкурси. Розпочнеться робота пришкільних таборів та ігрових майданчиків у дворах і в клубах за місцем проживання.

31 травня з 09: 00 до 18:00 години на території клубів за місцем проживання пройдуть ігрові програми «За крок від дому» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання:

- Майданчик біля клубу «Берегиня»(вул. Героїв Чорнобиля, 4-а);

- Майданчик біля БК «Будівельник» (вул. Князя Чорного, 4);

- Майданчик біля клубу «Мушкетер» (вул.Любомира Боднарука, 8);

- Майданчик біля клубу «Десна» (вул. П’ятницька, 49);

- Майданчик біля клубу «Чайка» (вул. Серьожнікова, 5);

- Спортивний майданчик ЗНЗ №30;

- Майданчик біля клубу «Щит княжого міста» (вул. Реміснича, 58);

- Клуб «Юніор» (вул. Нафтовиків, 1);

- Майданчик біля клубу «Ровесник» (вул. Дніпровська , 35);

- Майданчик по вул. Любецька 9- 11;

- Майданчик біля клубу «Прометей» (вул. Козацька, 13А);

- Майданчик біля клубу «Фортуна» (вул. Доценка, 26А);

- Майданчик біля клубу «Джерельце» (вул. Льотна, 25А);

- Майданчик біля клубу «Юність» (вул. Рокосовського, 14).

Крім того, 1 червня відбудеться святкування 18-річчя зразкового колективу Студії Сучасного Танцю "Альянс".

Місце проведення: Центральний парк культури та відпочинку
Програма заходу:
12.00 - встановлення Національного рекорду у номінації "Наймасовіший танцювальний фристайл"
15.00 - велика концертна програма та святкові розваги
21.00 - зустріч випускників та церемонія нагородження "ALLYANS DANCE AWARDS" в диско-клубі "777"

1 червня в Центральному парку культури і відпочинку з 10.00 до 20.00 теж відбудуться цікаві розважальні заходи до Міжнародного дня захисту дітей. На всіх відвідувачів чекає концертна програма та море чудових вражень. Також будуть працювати оновлені атракціони, батути та різноманітні веселощі.

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури та туризму Чернігівської міської ради