21 травня 2017 р.

На Чернігівщині вшанували пам'ять жертв політичних репресій (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, в День  пам’яті жертв політичних репресій, біля Пам’ятного знаку в селі Халявин Чернігівського району відбувся жалобний захід. У ньому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, голова обласної ради Ігор Вдовенко, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, голова Чернігівської райдержадміністрації та районної ради Віктор Корж і Олександр Ларченко, місцеві жителі, громадськість та представники політичних партій.

Присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку та, запаливши поминальні свічки та лампадки, вшанували світлу пам’ять наших земляків, які були безжально закатовані в роки сталінських репресій.

Хвилиною мовчання учасники жалобного заходу віддали данину шани всім землякам, які загинули внаслідок масштабного терору.