16 травня 2017 р.

Об’єкти інфраструктури міста посилено охоронятимуться під час проведення випускних у школах Чернігова

Сьогодні, 16 травня, під час розширеної наради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення керівнику Муніципальної поліції спільно з представниками підрозділу охорони громадського порядку міської патрульної поліції на час проведення випускних вечорів у школах посилити охорону території міста.

Крім того, міський голова звернувся з проханням також посилити охорону всіх об’єктів інфраструктури міста, на які здійснюються суттєві поточні видатки за рахунок міського бюджету на період випускних – це міський пляж, парки та ін.

- Відповідальні працівники повинні мати чіткий графік із зазначенням місць, де відбуваються святкові заходи, та контролювати подальше переміщення випускників. Ми повинні розуміти, що є певні ризики вандалізму. Я би дуже просив фізично забезпечити цілодобову охорону території міста, - сказав Владислав Атрошенко.