16 травня 2017 р.

Фонд комунального майна повідомляє

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що відбувся 12.05.2017р.

Переможцем конкурсу визнано ТОВ «Центр нерухомості» по об’єкту оцінки - група інвентарних об’єктів у складі: нежитлова будівля загальною площею 437,2 кв. м, вагончик-гуртожиток загальною площею 30,5 кв. м, залізобетонна огорожа, металева огорожа, ворота, огорожа з шалівки, котел «Колвинтерм» 50 (2 од.), противонакипний пристрій, насос 30/70 (2 од.), водомір (2 од.), лічильник газовий, лічильник електроенергії, пристрій автоматичний, що знаходяться за адресою:м. Чернігів, вул. О. Молодчого, 9а.

За інформацією Фонду комунального майна міської ради