5 травня 2017 р.

Відбулася зустріч керівництва області та міста з представниками ветеранських організацій

Днями Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це світлі і скорботні дні водночас. Сьогодні, 5 травня, в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області та міста з представниками ветеранських організацій, спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасниками АТО.

Зі словами вдячності до ветеранів звернулися голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Ігор Вдовенко та секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров.

Керівники вручили державні нагороди членам сімей загиблих учасників АТО, ветеранам - відзнаки обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради.

Під час зустрічі слово мали голова обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко, учасник бойових дій Другої світової війни Костянтин Каземиров, голова обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніна Зубок, голова Чернігівської міської організації ветеранів України Ірина Четвертак, голова обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Соколов, голова ради громадської організації «Щит 41» Альберт Черешко та голова ради ветеранів АТО та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді Андрій Требух.

Мирного неба побажали присутнім і сьогоднішні захисники нашої країни — учасники антитерористичної операції, яка, на жаль, забрала життя вже 155 воїнів з Чернігівщини.

— Дивлячись на вас, героїв Другої світової війни, ми пишаємося своїм сильним корінням. Божого благословення вам і міцного здоров’я. Ми ж у свою чергу будемо боротися на незалежність та мир на нашій Батьківщині, — звернувся до ветеранів Андрій Требух.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» III ступеня нагороджено:

Супруненка Андрія Павловича — солдата, жителя Корюківського району (посмертно). Нагороду вручено матері загиблого –– Супруненко Валентині Андріївні;

Ковальчука Сергія Михайловича — молодшого сержанта, жителя Бобровицького району (посмертно). Нагороду вручено дружині загиблого – Ковальчук Світлані Лазарівні.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю ОДА