Четвер 22 червня 2017 р. 23:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові з 29 квітня розпочинається концертний сезон проекту «Літні музичні вечори»

У Чернігові 29 квітня відбудеться відкриття концертного сезону оркестру «Меридіан» в рамках реалізації культурологічного проекту «Літні музичні вечори».

Місце проведення: Алея Героїв.

Початок: о 17 годині.

Виступи оркестру відбуватимуться протягом літнього сезону щосуботи та щонеділі з 17.00 до 19.00.

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради гостинно запрошує чернігівців та гостей міста на цю святкову подію.

Довідково. 29 березня члени художньої ради ознайомились з концертною програмою оркестру. За результатами прослуховування комісія відзначила згуртованість та взаємопідтримку в творчому колективі, при цьому йому було рекомендовано удосконалити свій репертуар.

За повідомленням управління культури та туризму міської ради

25 квітня 2017 р.