Понеділок 23 квітня 2018 р. 14:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові створено вже 78 ОСББ

Сьогодні виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл комунальному підприємству «Новозаводське» Чернігівської міської ради на передачу на баланс ОСББ «Мегаполіс-Радченка 14» житлового будинку № 14 по вулиці Радченка в місті Чернігові.

Рішення прийнято згідно із заявою голови правління ОСББ «Мегаполіс-Радченка 14» Неронської Т.О.

Виконком доручив комунальному підприємству «Новозаводське» Чернігівської міської ради забезпечити проведення процедури прийому - передачі житлового будинку на баланс ОСББ відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відтепер у Чернігові існує вже 78 ОСББ.

 

Довідково:

У Чернігівській міській раді затверджено ряд програм по сприянню створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Чернігові.

Детально ознайомитись з механізмом створення ОСББ та залучення кредитних коштів можна на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради (окремий розділ: «Створення ОСББ»).

В Управлінні житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради можна отримати консультації щодо створення та діяльності ОСББ (вул. Реміснича, 19, пн-пт з 9:00 – 17:00, або за тел. 4-43-01)

 


Прес-служба Чернігівської міської ради

20 квітня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.