19 квітня 2017 р.

У Чернігові для зручності мешканців рух автотранспорту в поминальні дні буде змінено

У Чернігові 22–24 квітня з метою покращення перевезень жителів міста, які бажають відвідати міські кладовища, громадський транспорт працюватиме в посиленому режимі. Тимчасово частина транспорту мережі міських автобусних маршрутів загального користування буде спрямована до кладовища «Яцево». Максимально залучатимуться автобуси великої місткості.

У поминальні дні з 10 до 16 години автобус № 43 рухатиметься за маршрутом «Вокзал – кладовище «Ялівщина», працюватиме також додатковий автобусний маршрут «Магазин «Сіверський» – кладовище «Яцево».

Для перевезення осіб з обмеженими можливостями 23 квітня два тролейбуси, які мають відкидний пандус, з маршрутів № 1 «Вокзал - Сіверянка», № 10 «ЗАЗ - Сіверянка» та № 11 «вул. Незалежності - Бобровиця» будуть спрямовані до кінцевої зупинки «Сіверянка»; інший рухомий склад на цих маршрутах розвертатиметься на зупинці «Бобровиця».

23 - 25 квітня графік роботи тролейбусів на маршрутах № 1 «Вокзал - Сіверянка» та № 3 «Вокзал - ЗАЗ» буде спланований з урахуванням часу відправлення та прибуття приміських поїздів, особливо для перевезення пасажирів з 6 до 9 години та з 19 до 24 години.

Перед кладовищем «Яцево» біля стоянки автотранспорту чергуватиме укомплектований автомобіль технічної допомоги.

ВИХІД

7

7.

ПП «Автоера»

«Вокзал – вул. Пухова – Яцево»

8.

9

ФОП Пришупа Т. М.

9.

11

ДП «Пассервіс»

«Вокзал – вул. Пухова – Яцево»

10.

12

ТОВ «Пассервіс-Люкс»

«Вокзал – вул. Одинцова – Яцево»

20

11.

14

«Вокзал – Яцево»

12.

15

ФОП Корень В. В.

13.

ДП «Пассервіс»

«Вокзал – Яцево – Улянівка»

14.

17

ПрАТ «Таксосервіс»

«КСК – вул. Київська – Яцево»

15.

18

ФОП Пришупа Т. М.

16.

20

ДП «Пассервіс»

«вул. Незалежності –1 Травня– Яцево»

7

17.

21

ФОП Кушнір Ю. М.

«вул. Незалежності – Яцево»

6 (8)

18.

22

19.

22а

20.

23

ФОП Кушнір Ю. М.

21.

24

ФОП Заєць М. М.

«Півці – Рокоссовського – Яцево»

4

22.

24а

ФОП Заєць М. М.

«Півці – Рокоссовського – Яцево»

1

23.

25

ДП «Пассервіс»

«Шерстянка –вул. Молодчого– Яцево»

24.

26

«вул. Єськова – Яцево»

25.

27

«Олександрівка – Яцево»

«Олександрівка - ЛГЗ» (за маршрутом)

4

26.

30

ТОВ «Пассавто-ЛТД»

«Нафтобаза – вул. Толстого – Яцево»

27.

33

ТОВ «ЧАК»

28.

35

ФОП Гребінник А. В.

«Млибор – Подусівка – Яцево»

29.

36

ДП «Пассервіс»

«Нафтобаза – вул. Толстого – Яцево»

30.

37

«вул.Єськова–Рокоссовського–Яцево»

31.

39

КП «ЧТУ»

«вул. Старобілоуська – Яцево»

32.

42

ПП «ЧАКплюс»

«ЗАЗ – вул. Горького – Яцево»

33.

43

ДП «Пассервіс»

«Вокзал – Олександрівка (кладовище Ялівщина)»

34.

44

ДП «Пассервіс»

«Зарічне – вул. Шевченка – Яцево»

35.

46

36.

47

37.

Додатковий а/м

ПАТ«ЧАС»

«вул. Всіхсвятська –Сіверський– Яцево»

Всього:

181

Крім того, 23 та 24 квітня біля центрального входу до кладовища «Яцево» буде організований додатковий проїзд для легкового автотранспорту  та наскрізний виїзд легкового автотранспорту з кладовища у північно-західному напрямку на автодорогу районного значення Чернігів – Товстоліс – Петрушин.

Чернігівський відділ поліції ГУНП в Чернігівській області та КП «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради забезпечуватиме охорону громадського порядку біля в’їзду та на території кладовища «Яцево» та інших кладовищ у місті. Патрульна поліція міста Чернігова Департаменту патрульної служби здійснюватиме регулювання та безпеку дорожнього руху транспорту й пішоходів по вулиці Шевченка, вулиці Кленовій і на території біля кладовища «Яцево», інших кладовищ у місті.

В’їзд автобусів міських маршрутів загального користування та великогабаритного приватного транспорту на територію кладовища «Яцево» 23 та 24 квітня буде обмежено. Також, з 9 до 17 години буде обмежений (перекритий) рух вантажного автотранспорту, що здійснює транзитні перевезення у напрямку від села Новоселівка (Чернігівський район) до вулиці Кільцевої, на ділянці вулиці Шевченка від вулиці Кленової до вулиці Малиновського.

На території кладовища «Яцево» чергуватимуть два автомобілі швидкої медичної допомоги.