Середа 26 липня 2017 р. 05:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До участі у пам’яткоохоронній толоці запрошуються волонтери

Чернігівська міська рада підтримує проведення завтра, 13 квітня, Всеукраїнської пам’яткоохоронної толоки «Доглянута спадщина». Акція проводиться Українським товариством охорони пам’яток історії та культури.

У  Чернігові вона полягатиме у впорядкуванні бездоглядних старовинних могил на території Петропавлівського кладовища (за іншою назвою – старого міського кладовища, вул.  Старобілоуська, 6) – об’єкта історії місцевого значення. Управління ЖКГ міської ради надасть учасникам акції інвентар для роботи.

За словами організаторів, приєднатися до акції вже погодилися кілька громадських організацій і студентських груп.

Щоби спільними зусиллями зробити більше, до участі запрошуються всі бажаючі.

Волонтерів просять по можливості брати з собою робочі рукавички, а також інструменти на кшталт маленьких граблів, садових секаторів тощо.

Початок об 11.00

Контактна особа організаторів – Віктор Миколайович Величко, тел. 093-9141460