11 квітня 2017 р.

Масово капітальні ремонти доріг у Чернігові розпочнуться в травні

Масово ремонти дорожнього покриття, в тому числі капітальні, розпочнуться в Чернігові у травні.

Про це повідомив Чернігівський міський голова вчора, 10 квітня, на нараді з керівниками всіх міських служб.

Користуючись нагодою, він звернувся до чернігівців, просячи з розумінням поставитися до пов’язаних з цим незручностей.

Планується, що в Чернігові цього року буде відремонтована безпрецендентна кількість доріг, - набагато більше, ніж у всі попередні роки.

А саме, капітальний ремонтцього року передбачений на вулицях:

- вул. Мазепи (від Ремісничої до площі Перемоги)
- проспект Миру (від Котляревської до Стрілецької)
- вул. Пушкіна
- вул. Преображенська
- Шевченка - від площі до Красного мосту
- Полуботка - від площі до Білого мосту
- Рокоссовського - від Шевченка до Доценка
- початок ремонтувул. Київської (від Мегацентру)
- вул. Попудренка
- вул. Жабінського (за умови вирішення питання водовідведення).

На це вже в 2017 році з міського бюджету було додатково виділено близько90 млн грн.

Окрім того, 7 млнпередбачено цього року на ямковий ремонт, 20 - на відновлення внутрішньодворових проїздів,7 - на ремонт доріг уприватному секторі.

Разом з тим, міський голова розповів, що, на жаль, початок ремонтних робіт у Чернігові уповільнився через обов’язкові тендерні процедури.

Чи були вони розпочаті вчасно, чи можливо було прискорити проектні роботи і чи справді невідворотними були ці затримки, Владислав Атрошенко пообіцяв перевірити особисто.

Зараз місто вживає всі можливі заходи для того, щоб максимально прискорити обов’язкові процедури та розпочати ремонти доріг якнайшвидше.