Вівторок 19 вересня 2017 р. 23:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Авіаційний фестиваль «ЧЕРНІГІВ АВІАФЕСТ 2017» - 6 та 7 травня

У Чернігові 6 та 7 травня на території аеродрому «Півці» вперше планується проведення авіаційного фестивалю «ЧЕРНІГІВ АВІАФЕСТ 2017». Про це повідомляють організатори заходу: ТОВ «Чернігівська вища авіаційна школа» спільно з ТОВ «Аєропорт «Чернігів – 1», Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України, ГО «ВТ «Кожен спроможен» та Українською асоціацією гоночних дронів.

За словами організаторів, головною метою проведення фестивалю є популяризація авіації, відновлення аеродрому «Півці» та авіаційних традицій, а також збільшення туристичної привабливості міста Чернігова.

В рамках фестивалю відвідувачі матимуть змогу спостерігати:

- польоти близько 20-ти приватних літаків, що прилетять з усіх куточків України;

- польоти літаків на вищий пілотаж;

- парашутні стрибки;

- польоти авіамоделістів;

- політ повітряної кулі;

- музичне та лазерне шоу;

- для дітей працюватимуть аніматори.

Вхід для відвідувачів передбачається платний. Організатори обіцяють зробити виняток для дітей до 14 років та учасників АТО.

24 березня 2017 р.