14 березня 2017 р.

Створена гаряча лінія для повідомлень про факти збору коштів на ремонти в освітніх закладах міста

У Чернігові створений спеціальний канал загальноміського Call-центру, який цілодобово прийматиме повідомлення щодо збору коштів в школах та садочках міста. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Запровадження "гарячої лінії" пов'язано з тим, що розпорядженням міського голови в Чернігові заборонено проводити в освітніх закладах міста збір будь-яких коштів на утримання шкіл та садочків, проведення ремонтів та інших заходів, окрім харчування дітей та їх дозвілля. Але останнім часом в мережі Інтернет з’являються повідомлення про продовження збирання коштів з батьків дітей.

Відтепер інформацію про факти збору коштів можна надавати за безкоштовним номером 0800-50-93-50.

Вся повідомлена інформація перевірятиметься управлінням освіти міської ради.

Якщо вона буде підтверджена, вживатимуться відповідні заходи.

Аби на "гарячу лінію" не повідомляли завідомо неправдиву інформацію, вона не має бути анонімною.

«Анонімна інформація братися до уваги не буде. Необхідно повідомити номер навчального закладу та прізвище дитини. Тільки так ми зможемо об'єктивно оцінити кожне повідомлення та уникнути поширення неперевірених чуток, що, на жаль, бачимо сьогодні. Переконаний, що тільки разом ми зможемо подолати таке ганебне явище, як побори з батьків в школах та садочках нашого міста», - зазначив Владислав Атрошенко.