10 грудня 2007 р.

Чернігівські будівельники збудували майже 100 тис. м кв. житла

У Чернігові вже введено в експлуатацію 93 тис.м.кв. житла, з яких 11,5 тис.м.кв. – приватними забудовниками. Про це повідомив під час наради з представниками будівельних організацій та архітекторами заступник міського голови Олександр Сердюк. "До кінця року очікується введення ще кількох житлових будинків, тож чернігівські будівельники перевищать показник 100 тис. м.кв.житла", - наголосив він. У Чернігові найбільше збудували житла КП "Будінвест" (42,8%), ВАТ "Домобудівник" та управління капітального будівництва міської ради ввели відповідно – 12,1% та 10,3% житла. Частка інших забудовників коливається від 2 до 7%. Як зазначив начальник управління інвестицій та туризму міської ради Володимир Бурдов, за підсумками року обсяг капітальних вкладень в економіку мста очікується на рівні 792,8 млн.грн., що на 21% більше, ніжу 2006 році. За його інформацією, значні капіталовкладення в оновлення та реконструкцію виробництва зробили підприємства харчової промисловості, теплоенергетики, водопостачання та водовідведення. Більшість коштів підприємства спрямовували на впровадження енергозберігаючих технологій.