7 грудня 2007 р.

У Чернігові група !Широко Zакриті очі» представила свій дебютний альбом , що вийшов за підтримки міської влади

Сьогодні свій дебютний альбом «Зроби це…» у Чернігові презентувала група «Широко Zакриті очі». Його поява стала можлива завдяки підтримці Чернігівського міського голови Олександра Соколова. Про це йшлося під час прес-конференції у Чернігівській міській раді. Робота над першою платівкою почалась на початку 2007 року на студії «White studio». До альбому увійшли 12 пісень та два ремікси. Також 7 грудня у Чернігові відбудеться концерт-презентація дебютної платівки. За 5 років плідної праці гурт набув репутації оригінального та яскравого рок-представника вітчизняного шоу-бізнесу. За цей немалий часовий проміжок ШиZо здобули прихильність чималої кількості слухачів з усієї України. І насамперед, завдяки своїй музиці, котра оптимізмом, яскравістю та актуальністю об’єднує людей з різних куточків України. Твори гурту мають характерну яскравість, відкритість та незламний оптимізм. Вони розраховані на широку аудиторію слухачів і завжди знаходять позитивний відгук та живу реакцію публіки. Для концертів характерна «драйвова» подача, яка як і музика, не залишає байдужих. Група «Широко Zакриті Очі! має неабиякий досвід виступів як у невеличких клубах, так і на великій сцені, оскільки музика гурту зрозуміла та близька кожному слухачеві. За період творчої діяльності група взяла участь у багатьох Всеукраїнський та Міжнародних фестивалях: Фестиваль «Червона Рута» - 2005, м.Київ, Фестиваль «Перлини сезону» - 2005, м. Запоріжжя (переможець за підсумками смс голосування), Міжнародний фестиваль «The Global Battle Of The Bands» - 2005, всеукраїнский тур (2-е місце), Фестиваль «Таврiйськi Ігри» - 2006, м. Нова Каховка (переможець денної сцени), Артфестиваль “UPfest” - 2006, м. Луцьк, Фестиваль «Пикейные жилеты» - 2006, м. Одеса, Фестиваль «Нівроку» - 2006, м. Тернопіль.